4.a klases piedzīvojumi Madonā

Mums, 4.a klases skolēniem, ļoti patīk braukt ekskursijās. Šoreiz mēs devāmies uz Madonu.

Tur mēs apmeklējām karameļu darbnīcu. Sākumā noskatījāmies nelielu filmiņu par karameļu ražošanu. Mums pastāstīja un parādīja, kā rodas karameles, kā tās iegūst garšu un krāsu. Pēc tam paši varējām radoši darboties. Katram bija iespēja izveidot trīs dažādas karameļu figūriņas. Mēs veidojām puķītes, spieķīšus, lūpiņas, sirsniņas, zvaigznītes un spirālītes. Savas izveidotās konfektes glīti iesaiņojām. Tās varēsim dāvināt saviem mīļajiem cilvēkiem Ziemassvētkos.

Vēlāk devāmies skatīties piedzīvojumu filmu “Vaiana”. Mums filma ļoti patika. Visi dzīvojām līdzi filmas galveno varoņu gaitām. Pārdzīvojām viņu neveiksmes un priecājāmies par labā uzvaru. Daži no mums pirmo reizi skatījās kino ar 3D brillēm.

Mēs lieliski pavadījām dienu. Iesakām arī jums doties šādā ekskursijā.

4.a klases skolēni un audzinātāja