Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienai veltīts pasākums

Valsts svētku noskaņās 17. novembrī Pļaviņu novada ģimnāzijas sporta zālē notika Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienai veltīts pasākums. Pasākuma gaitā skolēnus un skolas darbiniekus priecēja vairāki apsveikumi no skolas pašdarbības kolektīviem – muzikālu priekšnesumu sniedza pamatskolas un vidusskolas kori Olgas Krasutinas vadībā, sveicienu dejā sagādāja Inetas Reiteres vadītais vidusskolas tautas deju kolektīvs. Ar dzejas un tautasdziesmu rindām klātesošos uzrunāja Silgas Stučkas vadītā runas pulciņa dalībnieki. Svinīgajā daļā arī šogad Pļaviņu novada ģimnāzijas direktore pateicās pedagogiem un skolas tehniskajiem darbiniekiem  par kvalitatīvo darbu skolēnu un skolas dzīves labā.

Laimīgs ir nevis tas, kurš spēj saņemt vai dabūt, bet gan tas, kurš spēj dot citiem. Paejieties cilvēkiem pretī un dalieties tajā, kas jums ir! Dāvājiet smaidus un labestību! Laime ir kā saules gaisma: ja iecelsiet kādu saulē, tā apspīdēs arī jūs…”

(O. Mandino)

Preses ministrija