Paplašinot novatorisku uzskates materiālu klāstu skolās, vides izglītības koordinatoriem tiek dāvātas īsfilmas “Papīra ceļš” un “Plastmasas maisiņa ceļš”

3

2016. gada 7. novembrī, Valsts izglītības satura centrā “Zaļā josta” prezentēja jaunākās vides izglītības īsfilmas “Papīra ceļš” un “Plastmasas maisiņa ceļš”. Pirmie filmu eksemplāri dāvāti izglītības koordinatoriem no visas Latvijas, veicinot bezmaksas jaunāko vides izglītības materiālu pieejamību mācību iestādēs.

Paplašinot vides izglītības materiālu klāstu Latvijas skolām, “Zaļā josta” izstrādājusi divas jaunas vides īsfilmas – “Papīra ceļš” un “Plastmasas maisiņa ceļš”, skaidrojot izlietotā iepakojuma pārstrādes ciklu, mācot pareizi šķirot atkritumus un uzsverot atkritumu šķirošanas nozīmi vides un cilvēka veselības stāvokļa uzlabošanai.

Filmas “Papīra ceļš” un “Plastmasas maisiņa ceļš” bez maksas skatāmas “Zaļā josta” mājaslapā www.zalajosta.lv, kā arī “Zaļā josta” Youtube kanālā.

Informāciju sagatavoja: Laima Kubliņa, SIA “Zaļā josta” mārketinga vadītāja

1 ???????????????????????????