Ekoskolu Rīcības dienas aicina mainīt paradumus

logo_2
No šodienas līdz 13. novembrim jau ceturto gadu Latvijā un 63 citās pasaules valstīs notiks Ekoskolu Rīcības dienas. To mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību vides aizsardzībai, parādot saikni starp globālajiem procesiem un mūsu ikdienas paradumiem, un iedvesmojot šos paradumus mainīt. Latvijā Ekoskolu Rīcības dienās iesaistījušās vairāk nekā 150 skolas.

“Katram no mums ir pienākums rūpēties un gādāt par vidi, kurā dzīvojam. Līdz ar atbildīgu attieksmi pret apkārtējo vidi mēs ieliekam pamatus arī veselīgas sabiedrības veidošanā. Zaļā domāšana, zaļais dzīvesveids un ilgtspējīga rīcība – tās ir vērtības, kas sevī iemieso modernas, attīstītas un zaļas Latvijas nākotni,” atbalstot Ekoskolu Rīcības dienas, uzsver Latvijas prezidents Raimonds Vējonis.

Lasīt vairāk…

Ekoskolas koordinatore Sanita Fjodorova