Aicinājums uz topošo 1.klašu skolēnu vecāku kopsapulci

Cienījamie topošo pirmklasnieku vecāki!

skolaGaidām Jūs 2016. gada 31. martā plkst. 18.00 Pļaviņu novada ģimnāzijā uz vecāku kopsapulci.
Darba kārtībā:

Plašāka informācija: skolas mājas lapā www.png.edu.lv, e-pasts: skola@png.edu.lv, tālrunis 65133844, 28442692

“Vai tu zini? Vai tu proti?”

Pirms pavasara brīvdienām, 11. martā, Odzienas filiālē notika konkurss “Vai tu zini? Vai tu proti?” Tajā tika pārbaudītas zināšanas un prasmes dažādās jomās. Konkursā piedalījās divas komandas, neizpalika asprātīgi jautājumi arī skatītājiem. Labāk veicās komandai, kurā startēja Evija Mahļiņeca, Kristīne Lindenberga, Lauris Katkevičs un Enija Lazdiņa. Otrajā vietā palika Edgars Smirnovs, Jānis Orlovs, Alise Dobkeviča un Simona Lindenberga.

Skolotāja Aiga Čepule

Viena nedēļa bibliotēkas dzīvē

e-prasmes

Paldies visiem Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēniem, kuri  E-prasmju  nedēļas laikā no 7.-11.martam apmeklēja skolas lasītavu un izmantoja piedāvātās tehnoloģijas, uzlabojot savas e-prasmes. Paldies par ieteikumiem, jautājumiem un interesi. Ja apmeklējāt pilsētas bibliotēkas, varējāt izmantot arī citu  bibliotekāru sniegto atbalstu  e-prasmju uzlabošanas procesā. Vai Jūs izmantojat sociālos tīklus,  e- pakalpojumus,  uzlabojat IKT prasmes savai karjerai,  pārzināt droša interneta lietošanas prasmes,  pamācāt  seniorus šajā jomā, meklējat grāmatas elektroniskajā katalogā vai lasāt E- grāmatas – Jūs esat gudri  un uzmanīgi interneta lietotāji!