Svinēsim Zemei svētkus!

zemeJau desmito gadu cauri gadalaikiem  svinēsim Zemes stundu, kad mēs visi tiekam aicināti  izslēgt uz stundu  gaismu savā mājā, dzīvoklī vai birojā. 19.martā no 20:30 – 21:30 uzsāksim videi pozitīvas  aktivitātes, jo Zemei svētki! Piedalīsimies, organizēsim pasākumus  un aicināsim piedalīties citus! Uzrunāsim, rakstīsim vai zīmēsim, aicināsim un pamācīsim, izmainīsim ko savā dzīvesveidā! Tad uzzināsim, kā dzīvot videi draudzīgi.  Samazināsim ekoloģiskās pēdas nospiedumu-  siltināsim māju un taupīsim enerģiju! Palīdzēsim Baltijas jūrai! Pārskatīsim izvēlētās sadzīves preces, lai samazinātu savu risku! Ielaidīsim pavasari dārzā! Apsaimniekosim vectēva mežu!  Svinēsim Zemei svētkus, jo tā ļauj mums uzzināt pašiem par sevi vairāk nekā viss cits.

Skolas preses ministrija