SMU Pļaviņu Zaļajā tirgū

SMU
Š.g. 13.februārī skolēnu mācību uzņēmumi viesojās Pļaviņu Zaļajā tirgū. Skolēnu mācību uzņēmums (SMU) ir skolēnu veidots un vadīts mācību uzņēmums, kura darbībai piemīt izglītojošs raksturs. SMU mācību nolūkos pilda īsta uzņēmuma funkcijas un darbojas reālā vidē – skolēni ražo un pārdod preces vai pakalpojumus. Arī mūsu skolas skolēni iepriecināja Mīlestības dienas tirdziņa apmeklētājus Pļaviņu tirgū… Kā tad viņiem gāja? Neliels uztraukums, uzmundrinoši vārdi, lietus un pirmie ieņēmumi. Galvā virmoja jautājumi: vai viss sanāks, vai kāds nopirks, vai nebūsim centušies veltīgi. Atbildes uz šiem jautājumiem jaunie tirgotāji varēja rast dienas laikā. Preces, ko piedāvāja SMU , bija interesantas, ikdienai noderīgas- gan zāļu tējas, gan rotaslietas, aromātiskās sveces, smaržīgie spilventiņi, latvju rakstu nozīmītes un svečturi. Skolēni bija centušies, tika ieguldīts darbs, lai piedāvātās preces izskatītos kvalitatīvas. Vai Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēnu biznesa idejas ir veiksmīgas, to spriedīs pircēji. SMU aicina ielūkoties piedāvātajā preču klāstā, jo varbūt tieši tur atradīsiet kādu noderīgu lietu, kas jūsu dzīvi padarīs labāku. Visi kopā jaunajiem uzņēmējiem novēlēsim, lai viņu biznesa idejas turpina attīstīties, pietiek pacietības un izdomas. Lai izdodas arī turpmāk pārbaudīt savu ideju konkurētspēju reālā tirgū, un sacensība ar vienaudžiem ir papildus motivācija izveidot vēl labākus produktus.

Skolas preses ministrija