Vārds februārim….

februarisKlāt februāris – gada īsākais mēnesis. Ziema atkāpjas, bet drēgnais laiks liek domāt par sauli –   meklējam siltumu un gaismu. Atceries, ka katrā sirdī  tā mīt , tikai  jāieskatās,  jāsajūt  un jādod  vaļa!  Dalies ar to!  Jo vairāk dosi, jo pasaule tev atdos. Ļaujies  jūtām, runā, runā skaļi – doma plus labs vārds ir dubultstipri. Aizver acis. Pasapņo! Esi miera osta pats vai kādam. Bet zini – miers katram savs, kur vienam mierīgi, citam sāpīgi. Meklē savu. Esi dzestrs februāra rīts, esi pats, vienkārši  esi! Esi šeit un tagad, bet  skaties nākotnē. Ielādē dzīvības spēku, atrodi saikni ar Zemi. Dzīvo laimīgi, piepildīti un harmonijā. Tver sīkumus, jo tie veido lielo katra bagātību – laimīgu dzīvi.

Skolas preses ministrija