Piedalies konkursā!

smaidsCik daudzos gadījumos ikdienā  viens otram esam palīdzējuši, atbalstījuši un iedvesmojuši, taču iespējas pateikties nav bijis. Vai aizmirsām? Kas mūs atturēja teikt PALDIES?

Nu ir iespēja to  izdarīt! Kustība Draudzīga skola piedāvā eseju, video, aprakstu, pārdomu konkursu PALDIES SKOLOTĀJAM…/PALDIES SKOLĒNAM… Katram Pļaviņu novada ģimnāzijas aktīvistam ir iespēja konkursam pieteikt  skolēnu vai pedagogu, kurš devis nozīmīgu ieguldījumu rakstītāja dzīvē. Skolēni savus aprakstus iesūta par sev būtiskiem un svarīgiem pedagogiem, pedagogi – par skolēniem. Skolēns vai pedagogs, kam vēlaties pateikt paldies, var būt jau pabeidzis savas skolnieka vai pedagoga gaitas. Atceries – pateicība mīt katrā sirdī, tikai tā jāpalaiž vaļā! Esi pirmais, dari! Pasaki PALDIES!

Sīkāka informācija pie sk.  Aigas Bērziņas

Komentēt