Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Tuvojas gada nogale un mēs atskatāmies uz paveikto!

White-Christmas-HD-Wallpapers-3

Paralēli pamatdarbam mācību procesa nodrošināšanā, 2015. gadā darīts un padarīts ir ļoti daudz. Nozīmīgākais 2015. gada pasākums – XI Latvijas skolu un jaunatnes dziesmu un deju svētki, kurus no mūsu skolas pārstāvēja 4 kolektīvi.
Veiksmīgi  realizēts pārmaiņu projekts skolai “Samsung skola nākotnei”, kura mērķis ir padarīt mācības skolā mūsdienīgākas un radošākas, lai veicinātu skolēnu sasniegumus ilgtermiņā, un uzsākta darbība UNESCO Asociēto skolu projektā.
Par pašvaldības budžeta līdzekļiem ir pilnībā izremontēta skolas svinību zāle, skolas sporta zālē renovēta grīda un skolas priekšā uzlikts bruģis, pilnveidots mācību materiāli tehniskais nodrošinājums.
Liels paldies par paveikto mūsu skolas atbalstītājiem, vecākiem, skolēniem, skolotājiem un skolas personālam!

Svētki atnāk un aiziet, bet paliek prieks
Par svecēm, egli un dāvanām,
par sirdi, ko cilvēks neaizliedz,
dvēselei mācot būt baltai.
Un tad nav svarīgi:
Ir vai nav sniegs,
Jo ceļš atvērts gaišākām domām…
/M.Svīķe/

Gaišus, prieka emocijām piepildītus Ziemassvētkus un sasniegumiem bagātu

 Jauno gadu ik vienam!

Pļaviņu novada ģimnāzijas

kolektīva vārdā direktore Rita Pole

2015. gada decembrī

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu