Starpnovadu basketbola sacensības

26.novembrī Aizkraukles sporta hallē notika Aizkraukles novada sporta skolas reģionālo skolu basketbola kausa izcīņa vecākajā grupā 1997.g.dz. un jaunākiem jauniešiem un jaunietēm. Pļaviņu novada ģimnāzijas jauniešu komanda veiksmīgi izspēlēja apakšgrupas spēles, kurās pieveica Aizkraukles ģimnāzijas, Skrīveru vidusskolas komandas. Pusfinālā tika apspēlēta Neretas vidusskolas komanda. Fināla spēlē piekāpāmies Kokneses vidusskolai, paliekot 2.vietā. Komandā spēlēja: Arnolds Arnītis, Agris Apkalns, Aleksandrs Jermakovs, Emīls Lūciņš, Kristaps Mežmalis, Igors Babaks, Jurģis Siliņš, Ralfs Liepiņš. 10. decembrī notika basketbola kausa izcīņa vidējā grupā 2000.g.dz. un jaunākiem zēniem un meitenēm . Pļaviņu novada ģimnāzijas zēnu un meiteņu komandas sacensībās izcīnīja 2.vietu, piekāpjoties turnīrā, gan zēni , gan meitenes tikai Kokneses vidusskolas komandām. Zēnu komandā spēlēja: Jurģis Siliņš, Artis Aizporietis, Genādijs Circins, Kristers Daiļida, Rūdis Ruciņš-Vējiņš, Hugo Vīksna Sarkanais, Roberts Jansons, Maksims Kotovičs. Meiteņu komandā spēlēja: Samanta Seliverstova, Kitija Smirnova, Betija Beāte Damberga, Viktorija Vīksna, Karīna Davidova, Viktorija Smerjotkina, Evita Meļihova, Eva Meļihova.

Skolotāja Vita Brikmane