Kalendāra pēdējais mēnesis

egle Kalendāra pēdējais mēnesis! Kāds klusiņām jautā- kā iesoļošu nākamajā gadā?  Kā dzīvošu? Apstājos. Aizdedzinu sveci svētku vainagā. Liesmiņa tiecas uz augšu un gaisma ienāk telpā. Tā dzīvošu, tā iesoļošu! Egles smarža, viss mierīgs un skaidrs. Sirdī snieg! Pārziemosim  kopā ar saviem vistuvākajiem un draugiem- viņu sirds siltums domās uzziedina sapni. Sirdī joprojām snieg! Tversim jauko un dzīvosim- redzēsim, dzirdēsim, sasmaržosim,  mīlēsim, sapratīsim un dosim! Jo pasaulē, kurā mājo mīlestība, vienmēr ir silti. Labie, baltie, mīļie vārdi, doti otram, ir kā svētku  rotājumi- sniegbaltas stikla bumbas mūsu dzīves eglītē! Vēl tikai  jāiekar dvēseles siltuma puzuri, kopā būšanas  gaismas virtenes, prieka un veselības sveces – lūk, rotājas  mūsu  gada  egle! Lai tā krāšņa!  Lai katrā namā svecīšu raksti, lai ik mirklis kā dāvana!

Sirdsmīļus Ziemassvētkus!

Mierīgu un piepildītu  nākošo Ugunīgā pērtiķa gadu!

Skolas preses ministrija