Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

DĪVĀNU AKCIJA MŪSU SKOLĀ

Šogad pirmo reizi Pļaviņās notika Dīvānu diena, kuras iniciatore ir  jauniešu NVO „Jauniešu bierība – CENTRS” . Dienas sauklis -  „Pasēdi, paštuko, celies un darbojies!”
Dīvānu dienā spilgtākie akcenti bija – jaunatnes lietu speciālistes tikšanās ar struktūrvienību vadītājiem, lai ieskatītos nākotnē un samestu idejas šāda pasākuma norisei turpmāk, NVO „Jauniešu biedrība – CENTRS” vakara diskusija par nākamā gada Dīvānu dienas norisi  un Dīvānu vakara  brauciens!
Nākotnē šajā dienā  ir iecerēts aicināt darba devējus (tie var būt gan uzņēmēji, gan novada domes struktūrvienību vadītāji, gan organizāciju valžu priekšsēdētāji, gan skolu  direktores, gan  klašu audzinātāji, gan ģimenes galvas u.c.), sarīkot savās darba vietās/ ģimenēs uz dīvāna „Rīta diskusijas”, „Pēcpusdienas kafju” un „Vakara pozitīvās sarunas”.
Ir ideja sazināties ar dīvānu ražotājiem un Dīvānu dienā izveidot izstādi – pārdošanu. Būtu interesanti, ja izdotos, šajā pasākumā savākt no iedzīvotājiem vecos dīvānus, lai tie nekrātos tuvākajos mežos. Un, protams, neiztrūkstošam būtu jābūt  DĪVĀNU braucienam (citviet Latvijā tādu neorganizē).
4. novembrī, atsaucoties JIC aicinājumam,  mūsu skolas 3. stāva foajē arī tika novietots DĪVĀNS. Tika sagatavoti jautājumi novembra noskaņās,  saistīti ar Latviju un Pļaviņu novadu. Atbildot pareizi, tika iegūta iespēja apsēsties uz dīvāna un nofotografēties ar savu novēlējumu skolas biedriem un skolotājiem valsts svētkos.
“Mani vārdi Latvijai ir
Gaismas raksti sniegā
Un ēnu rotaļas mežmalā.
Mani vārdi Latvijai ir
Dzirkstoša vakara blāzma
Mākoņainās un bezvēja naktīs.
Mani vārdi Latvijai ir
Mēnesgaismā ziedošas naktsvijoles
Un jāņtārpiņu izgaismots ceļš,
Kas ved mani mājās. “ (K. Ceriņa)
 
Laimi un mīlestību LATVIJAS  svētkos vēl skolas  kultūras ministrija!

IMG_2831 IMG_2846 IMG_2842 IMG_2840

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu