Projekts „Sporto visa klase!” uzsāk savu gaitu!

5. novembris Pļaviņu novada ģimnāzijas 1.-4.klašu kolektīviem, bet jo īpaši 3.b klasei paliks ilgi atmiņā, jo notika projekta „Sporto visa klase” atklāšanas pasākums. Kā jau svinīgos pasākumos, arī šoreiz neiztika bez ciemiņiem. Bijām priecīgi un  pagodināti par to, ka pie mums ieradās šī projekta idejas autors un atbalstītājs LOK ģenerālsekretārs olimpiskais vicečempions airēšanā Žoržs Tikmers. Priecājamies par laba vēlējumiem un jaukajām dāvanām no Pļaviņu novada domes priekšsēdētājas Guntas Žildes, sporta darba organizatora Sandra Stūra, Sporta un tūrisma jautājumu komitejas priekšsēdētāja Imanta Kravaļa, futbola kluba „Pļaviņas DM” trenera Imanta Siliņa. Izturību, cīņas sparu un veiksmi visos projekta pārbaudījumos ar saviem priekšnesumiem vēlēja mūsdienu deju grupa „CRYSTAL” (vadītāja Tatjana Zagorska) un Pļaviņu novada ģimnāzijas 10.-12.klašu deju kolektīvs (vadītāja Ineta Reitere). Projekts ir sācies un 3.b klasei vajadzēs ne mazums spēka un pacietības, jo sportot vajadzēs visas nedēļas garumā, bet novārtā nevarēs atstāt arī mācības, tāpēc, ka viens no kritērijiem, kas tiks vērtēts ir skolēnu sekmes. Atbalstīsim savējos 3.b un viņu audzinātāju Gintu Balodi, kā arī sporta skolotājus Vitu Brikmani un Jāni Eiduku, lai viss uzsāktais izdodas! Tāpat vēlam izturību skolēnu vecākiem, jo arī viņi , lai arī netieši, bet ir šī projekta dalībnieki!

Pļaviņu novada ģimnāzijas direktores vietniece audzināšanas darbā Iveta Krastiņa