Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Labas domas palīdz veikt labus darbus

labie-darbi

Una Ivanova un Alise Rubīna,

Pļaviņu novada ģimnāzijas 5.a klases skolnieces

No 12. līdz 18. oktobrim Latvijā jau septīto gadu norisinās Labo darbu nedēļa, ko organizē labdarības organizācija “Palīdzēsim.lv”. Šogad tā bija īpaša, jo tā ievada gatavošanos Latvijas valsts simtgadei, tāpēc jo svarīgāk ir piedomāt, kā veicināt vienotību un saliedētību savā ģimenē, klasē, skolā, novadā un valstī, kā spēcināt paaudžu saites, kā kopt to, kas ir bijis un ir, un radīt to, kas ir vajadzīgs un dzīvos tālāk.
Arī mēs, 5.a klases skolēni un audzinātāja, esam iesaistījušies Labo darbu nedēļā veikt kādu īpaši labu darbu. Mēs saprotam, ka labie darbi ir jāveic ikdienu, lai ar tiem radītu prieku sev un citiem, vienlaikus veicinot arī palīdzēšanas kultūru, atgādinot cilvēkiem, cik brīnišķīgi ir dot un spēt pieņemt otra palīdzību.
Mūsu klasē šonedēļ ir četri labo darbu vēstneši: Una, Edīte, Anastasija un Mikuss. Tie ir klasesbiedri, kuri palīdzēja citiem klasesbiedriem saprast uzdevumus angļu valodā, matemātikā vai citos priekšmetos. Ne viņu vietā izdarīt, bet palīdzēt tos paveikt pašam.
Skolotāja aprunājās ar tiem, kuri jutās kādā brīdī vientuļi vai skumji, mēģinot uzmundrināt un rosināt pasmaidīt.
Samanta un Edīte palīdzēja sagādāt barību zirdziņiem, Mikuss un Mikus uzbūvēja jaunus vārtus Vietalvas sporta laukumā, visi  klases skolēni un audzinātāja nobalsoja par bērnu laukuma izveidi Bebrulejas ielā, Gvido palīdzēja iesācējiem biatlonā iemācīties braukt ar rolleriem.
Vācām  sadzīves atkritumus, auklējām mazākās māsas un brāļus, sakopām savu un vecvecāku māju pagalmus un palīdzējām vecākiem.
Palīdzēsim viens otram arī ikdienā, jo labie darbi tiešām dara labu gan darītājam, gan saņēmējam. Veidosim savu skolu kopā saliedētāku un stiprāku un paši savu dzīvi drošu un gaišu!

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu