SVEICAM DZIESMU UN DEJU SVĒTKU DALĪBNIEKUS!

logo

20.maijs visās Latvijas skolās, kuru dziedātāji un dejotāji cīnījās par iekļūšanu to kolektīvu skaitā, kuri no 4.-12.jūlijam piedalīsies XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos, bija satraukuma pilna diena, jo tieši šajā dienā tika paziņoti oficiālie rezultāti! Visas dienas garumā gaidījām ziņas no Rīgas, un, pēcpusdienā varējām uzgavilēt – MĒS DZIEDĀSIM UN DEJOSIM Rīgā!

Priecājamies par to, ka mūsu skolu XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos pārstāvēs 4 kolektīvi: 7.-9.klašu deju kolektīvs – vadītāja Ineta Reitere 10.-12.klašu deju kolektīvs – vadītāja Ineta Reitere 5.-9.klašu koris – vadītāja Olga Krasutina Vidusskolas jauktais koris – vadītāja Aiva Siliņa Koru koncertmeistare – Sigita Vilkaplātere Paldies par ieguldīto darbu dziedātājiem, dejotājiem un kolektīvu vadītājām! Lai arī mācību gads strauji tuvojas nobeigumam, dziedātājiem un dejotājiem ne viens vien mēģinājums vēl priekšā. Tāpēc aicinām ikvienu dziesmu svētku dalībnieku, kā arī viņu vecākus sekot informācijai par mēģinājumu grafiku, kā arī kopsapulci, kurā pārrunāsim dziesmu svētku gatavošanās aktualitātes.

Laipni acinām uz Dziesmu un deju svētku ieskaņas koncertu 29.maijā Klintaines pagasta estrādē plkst.18.00!

Direktores vietniece audzināšanas darbā Iveta Krastiņa
7-9_kol10-12_kol5-9_korisvsk_koris