Smilšu grauds klasē

Katram mirklim, stundai un dienai piemīt kas neparasts.
 Katrs smilšu graudiņš, katrs gliemežvāks mirdz savādāk.

Kad  cilvēks ir norūpējies, noguris vai bēdīgs, viņš nereti dodas meklēt mierinājumu Dabā.
12.maija pēcpusdienā daba ienāca mūsu – 4.b klasē. Pie mums viesojās Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas skolotāja Aija Rimša ar krāsainu smilšu kolekciju. Skolotāja mācīja ieklausīties sevī, spēlējoties un reizē radot mākslas darbiņus.Strādājām gan pa vienam, gan grupās. Īpaši interesanti bija darboties visiem kopā, jo vajadzēja darboties saskaņoti. Mums patika ar smiltīm rakstīt savu vārdu un tīt domu virpuļus. Tomēr vislielāko sajūsmu radīja gaismas galds, kad katrs varēja zīmēt ar pirkstiem, plaukstu, un vērot, cik vienkārši veidojas zīmējumi. Kopā ar mums arī darbojās Kristas un Keitas mamma, arī viņām šķita patika darboties kopā ar mums.
Laiks paskrēja nemanot. Nevienam šīs stundas laikā nepalika garlaicīgi, jo nodarbība bija tik interesanta un aizraujoša!

4.b klase un audzinātāja Sarmīte Meldere