Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Futbola diena 2015

Sestdien, 16.maijā Gostiņu stadionā uz jaunā sintētiskā seguma  notika mūsu novada  Futbola diena. Lai gan laika apstākļi bija ne visai iepriecinoši, toties izturīgākos dalībniekus tas netraucēja darboties un rādīt savu prasmi kājbumbas savaldīšanā. Futbola dienas ietvaros notika trīs konkursi:
1. Bumbas vadīšanā 20m distancē ar noslēdzošu sitienu 1x1m vārtos.
Labākie rezultātu vecākajā grupā sasniedza V.Trokša , A.Jokums un R.Prohorovs . Jaunākajā grupā – R.Kaņepējs ,  J.Marcinkevičs un L.Lukss.
2. Bumbas žonglēšanā labāk veicās G.Circinam, R.Prohorovam un V.Trokšam vecākajā grupā, un A.Zagorskim, R.Kaņepējam un L.Luksam jaunākajā grupā.
3. Bumbas tehniskie sitienos vārtos.
Labākie vecākajā grupā S.Koreškovs,  R.Prohorovs, V.Trokša. Jaunākajā grupā  M.Marcinkevičs,  R.Kaņepējs,  A.Zagorskis.
Visas futbola dienas konkursu uzvarētāji:
I vieta -  R.Kaņepējs ( 5 punkti)
II vieta -  R.Prohorovs un V.Trokša (7 punkti)
III vieta  – S.Koreškovs (  9 punkti)
Jaunāko grupu dalībnieki varēja vērot lielās komandas treniņu, sekot līdzi tiem uzdevumiem, kurus pildīja pieaugušie un izvērtēt savas spējas tādā līmenī ,cik paši ir uz doto brīdi sasnieguši, un izzināt cik daudz vēl jāsasniedz, lai kļūtu par labu futbolistu. Protams, ka neiztika bez futbola spēles, kurā, jaunā pilsētas čempionāta ietvaros, notika starp Zemessardzes un DM 2002 komandām. Protams,  jauno futbolistu cīņas spars bija par nepietiekamu, un spēles beigu daļā triumfēja lielo komandas pārsvars. Spēle noslēdzās ar rezultātu 11:2 Zemessardzes labā, kaut gan atsevišķi  spēles momenti rādīja labu spēles izpratni arī no DM 2002 gada komandas.

   Futbola treneris Imants Siliņš

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu