Interešu izglītība 2015./2016.mācību gadā

logo, Pļaviņu novada ģimnāzija Savai izskaņai strauji tuvojas 2014./2015.mācību gads, kurā esam uzkrājuši jaunas zināšanas, prasmes un iemaņas visos mācību priekšmetos, taču brīvajā laikā gan pirms gan pēc mācībām, esam čakli piedalījušies interešu izglītības pulciņu nodarbībās. Paldies visiem pedagogiem par padarīto, skolēniem par aktivitāti un sasniegumiem, bet vecākiem- par atbalstu!
Aprīļa mēnesī tika veikta skolēnu aptauja par vēlmēm interešu izglītības piedāvājumā 2015./2016.mācību gadā:
tautiskās dejas, sporta dejas, koris, jaunsardze, metināšanas pulciņš, kulinārijas pulciņš, tautas bumba, volejbols, teniss, florbols, basketbols, aerobika, handbols, peintbols, peldēšana, koriģējošā vingrošana, vieglatlētika, teātra pulciņš, šahs, skatuves runas pulciņš, dambretes pulciņš, futbola pulciņš, mūzikas pulciņš, ekonomikas, matemātikas, IT pulciņi, ādas apstrādes pulciņš, kokapstrādes pulciņš, sākumskolas ansamblis, novadpētniecības pulciņš, ”Mazais pētnieks” , “Čaklie pirkstiņi”, robotikas pulciņš.
Aicinu pedagogus iepazīties ar “Kārtību, kādā izvērtē un finansē Interešu izglītības programmas Pļaviņu novadā” un izstrādāt interešu izglītības programmas 2015./2016.mācību gadam! Izstrādātās programmas līdz 1.jūlijam iesniegt skolas kancelejā.

Direktores vietniece audzināšanas darbā Iveta Krastiņa