Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

“Samsung Skola nākotnei” 2015.gada programma Skolotājs 3.0” III IT pielietojums mūsdienīgā izglītībā un IV Prezentāciju un Pārliecināšanas prasmes MODULIS

1
 
2015.gada 9.aprīlī un  8.maijā Pļaviņu novada ģimnāzijas komanda “Digi-zig-zagi” (Ilze Seipule, Lana Ivanova, Ira Ņikiforova, Rita Pole) devāmies uz kārtējām apmācībām, ko piedāvā programma “Skolotājs 3.0”.
III.  IT pielietojums mūsdienīgā izglītībā (“Samsung tehnoloģiju telpa”, Duntes iela 6,1.stāvs, Rīga)
III  IT pielietojums mūsdienīgā izglītībā moduļa izstrādātāji un veidotāji Oskars Kaulēns – “Iespējamā Misija” absolvents, Rīgas Lietuviešu vidusskolas vēstures, politikas un kulturoloģijas skolotājs un Edīte Sarva – “Iespējamā Misija” absolvente, eTwinning vēstniece, ir III. moduļa mācību programmas izstrādātāji un vadītāji. Viņu vadībā mums bija iespēja iepazīties ar Video veidošanas pamatprincipiem un izmantošanas iespējām mācībās.
Savukārt animatoru Kristīnes Ratnieces un Ivara Šmita vadībā mēs varējām uzzināt kas ir animācija un kā to izmantot mācībās, kā arī praktiski spert pirmos soļus animācijas veidošanā.
Maija Katkovska – Net-Safe Latvia Drošāka interneta centra vadītāja, skaidroja un izglītoja par jautājumiem, kas saistīti ar drošību interneta vidē, bet Arnis Jēkabsons – Reklāmas aģentūras “Publicis Riga” Digitālo projektu direktors Baltijas valstīs un sociālo tīklu digitālās vides eksperts dalījās ar savām zināšanām un praktiskiem padomiem sociālo tīklu un blogu veidošanā un uzturēšanā.
Milzīgu popularitāti iekarojušā Latvijas “start-up” uzņēmuma datu vizualizācijas rīka “infogr.am” pārstāve Nika Aleksejeva stāstīja par vizuālās informācijas nozīmi mācībās, kā arī iepazīstināja ar infografiku veidošanas pamatprincipiem.
IV. Prezentāciju un Pārliecināšanas prasmes (LTV Koncertstudija, Zaķusala, Rīga)
Edmunds Apsalons, (Brēmenes Universitātes un Latvijas Universitātes doktors filozofijā, viens no Latvijas vadošajiem speciālistiem komunikācijas un argumentācijas teorijās) iepazīstināja ar lietišķās komunikācijas svarīgākajām iezīmēm un komunikācijas saturu, kā arī skaidroja prezentācijas mērķu un uzdevumu noteikšanas pamatprincipus un prezentācijas struktūras specifiku.
Krista Vāvere,(pēc izglītības un intereses antropoloģe. Vairāk nekā 20 gadus strādājusi ziņu dienestos un producentu grupās) skaidroja cik būtiska nozīme komunikācijā ir runas prasmēm, ķermeņa valodai, kāda nozīme komunicējot ir vizuālajam materiālam un cik būtiska loma ir prezentācijai.
Pēc teorētiskajām nodarbībām sekoja video treniņš, īstā studijā pie īstām kamerām un apgaismojumiem.
22. maijā dosimies uz  “Samsung Skola nākotnei” bezmaksas apmācību programmas “Skolotājs 3.0” finālu, Spīķeru koncertzālē, Maskavas ielā 6, Rīgā.
 

            Direktore Rita Pole

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu