Skolas bibliotēka atgādina!

puce
Grāmata ir desmit ciparu, divdesmit sešu fonētisku simbolu un apmēram astoņu  pieturzīmju pieraksts, bet cilvēki ar tās palīdzību spēj iztēloties Daugavas senleju, Saules  kauju vai Pitagora teorēmas vajadzību. Šos  drukātos dārgumus var iegādāties veikalā, var  saņemt lietošanai bibliotēkās, arī Pļaviņu novada ģimnāzijas bibliotēkā. Telpa Nr.307 ir populāra vieta skolā, kuru  iemīļojuši skolēni, to apmeklē arī skolēnu vecāki un absolventi – vidēji dienā ap 60-70 lasītāju. Lai pilnveidotu prasmes informācijas resursu lietošanā un veicinātu skolas  bibliotēkas lietotāju paradumus, lai mācītu saprasties ar grāmatu, saudzēt to un domāt arī par tās nākamajiem lietotājiem, bibliotēka atgādina pāris ieteikumus, kas sekmēs grāmatu nodošanu mācību gada beigās skolas grāmatu krātuvē:

Skolas bibliotēka