Modes nedēļas noskaņās

mode

Mēnesī, kad ārā vēl vēss un acis nepriecē plaukstošo lapu zaļums, kad gaisā vēl tikai virmo nojausma par pavasara krāšņumu, skolas pašpārvalde un DRAUDZĪGA SKOLA aicināja pievērsties dažādām radošajām aktivitātēm – konkursiem, teātra izrādēm,  kopā būšanai klasēs, kas ir laba iespēja iepazīt ko jaunu,  nodot vērtīgas un interesantas zināšanas citiem pasākuma dalībniekiem. Piemēram, skolas audzēkņiem, skolotājiem vai citiem interesentiem pastāstīt  par hobijiem vai nodarbošanos, pakavēties aizgājušos laikos , uzvelkot platākas bikses vai spilgtāku krekliņu- pastiloties sev neierastā apģērbā!  MODES NEDĒĻA   Pļaviņu novada ģimnāzijā ir noslēgusies ,  esam baudījuši HIPIJU, POPĀRTA un HIPSTERU stila īpatnības, uzdrīkstēšanos un stila sajaukumus cepurēs, šallēs, biksēs un žaketēs, rokassprādzēs un smaidos!

Mūsu stilīgākie, atsaucīgākie un atraktīvākie modes eksperti ir

GINTS ZĪLE (hipsters), ANŽELIKA ŽUKOVA(popārts) un VIKTORIJA MATEŠA(hipijs). Apsveicam!

Modē ir arī kas cits!  Laiks darbam! Aprīlis ir Vides sakopšanas mēnesis, kad varam plānot talkas, sakopjot skolu un teritoriju ap to, iesaistīties dažādos labo darbu projektos, piemēram, sniedzot konkrētu palīdzību tiem, kam tā nepieciešama (vecie ļaudis, cilvēki ar īpašām vajadzībām u.tml.), apciemot savas skolas pensionētos skolotājus, līdzdarboties kādā vides uzlabošanas projektā savā pašvaldībā. Ko izvēlēsimies mēs?

Draudzīga skola un skolas pašpārvalde