Konkurss “Profesiju sīrups

Pļaviņu novada ģimnāzijā 23. un 30. martā skolā norisinājās karjeras konkurss 1.-6. klasēm „Profesiju sīrups”Odzienas filiāles skolēniem konkurss norisinājās 9. martā. Konkursa laikā skolēniem bija jāatpazīst dažādu profesiju un amatu pārstāvji. Jāpilda dažādi uzdevumi par profesijām. Lielākās grūtības sagādāja profesiju atpazīšana pēc izmantotā darbarīka. Sākumskolas skolēni konkursā piedalījās visi, klasi sadalot vairākās komandās.  5 un 6. klases pārstāvēja viena komanda no klases. Skolēni ar aizrautību pildīja piedāvātos uzdevumus. Sākumskolas klasēs tika noskaidrota labākā komanda klasē: 1a – A komanda; 1b- Zibens gudrīši; 2a- Zelta ērgļi; 2b- Mārītes; 3a- Dēkaiņi; 3b – Gudrais četrinieks; 4a- Gudrās meičas; 4b- Harcore.
Rezultāti PNĢ kopvērtējumā:

1.-3. klašu grupā: