Ziemas čempionāta fināls U-9 grupai

28.februārī un 1. martā notika Latvijas Jaunatnes čempionāta Latgales zonas finālsacensības telpu futbolā U-9 (2006.dz.g.) grupā, kuras notika Preiļos. Mūsu ģimnāzijas  futbola pulciņa labākie spēlētāji piedalījās Viesītes sporta skolas komandas sastāvā. Komanda izcīnīja godpilno 3. vietu.
Pirmajā dienā, nezaudējot nevienu spēli, tika izcīnīta pirmā vieta savā apakšgrupā, kas deva iespēju  cīnīties pirmajā četriniekā par medaļām.
Pirmās dienas rezultāti:

Otrajā sacensību dienā spēles izvērtās daudz sīvākas un rezultāti arī vairs nebija tik  spīdoši, kaut gan spēka samēru ziņā visi bijām līdzvērtīgi. Tika pieļautas vairākas kļūmes, netika izmantoti izdevīgi momenti vārtu gūšanai, kā rezultātā mēs palikām trešie, kaut iespēja bija būt pirmajiem.
Otrās dienas rezultāti:

Komandā spēlēja:filiāles Odzienā audzēknis Renārs Saliņš, pļaviņieši – Markuss Marcinkevičs, Reinis Hāze, Adrians Dārziņš, Rainers Pakers, Artjoms Zagorskis, kā arī Viesītes skolas audzēkņi – Mārcis Prodnieks, Rendijs Roze, Justs Čičinskis un Kristaps Mežaraups.
Labākā spēlētāja balvu mūsu komandā saņēma Markuss Marcinkēvičs

Apskatu sagatavoja futbola treneris Imants Siliņš