Konkurss “Pārspēj CSDD reklāmu – 2015!”

CSDD

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD), biedrība “Go Beyond” un apdrošināšanas kompānija ”If” aicina 9.-12. klašu skolēnus piedalīties konkursā “Pārspēj CSDD reklāmu – 2015!”. Konkursa laikā jaunieši tiek aicināti izveidot videoklipu, kura tēma ir “Velosipēdista uzvedība ceļu satiksmē!”.
Konkursa nolikums un pieteikuma anketa atrodama šeit.
Konkursa videoklipa saite un aizpildīta pieteikuma anketa jāiesniedz elektroniski, sūtot uz e-pastu: linda@gobeyond.lv līdz 2015. gada 30. marta plkst. 23.59.
Konkursa video vērtēs CSDD, “Go Beyond” un ”If” pārstāvji. Savu viedokli būs iespēja paust arī pašiem konkursa dalībniekiem, balsojot par, viņuprāt, labākajiem darbiem. Apkopojot žūrijas un konkursa dalībnieku vērtējumus, tiks noskaidroti trīs labāko autoru komandas, kas saņems naudas balvas no apdrošināšanas kompānijas “If”. Kopējais balvu fonds ir 600 EUR.