Skatuves runas konkurss „Ceļā uz svētkiem”

Viena no svarīgākajām cilvēka prasmēm ir prasme runāt. Vecākiem ir liels prieks sadzirdēt savu bērnu pirmos vārdiņus, un,  laikam ritot,  vārdu krājums tiek papildināts, sarunājoties vai  uzstājoties tiek domāts par  atbilstošu vārdu izvēli, izteiksmi, intonnāciju. Uzstāties lielas auditorijas priekšā ir grūti, bet  šo prasmi var veidot mācoties un vingrinoties.  Savas spējas runas  mākslā  skolēni var pārbaudīt,  piedaloties konkursos.

Pēc  veiksmīgas uzstāšanās  šī gada starpnovadu skatuves runas konkursa 1. kārtā  mūsu skolas 12. klases skolniece Sintija Silagaile 11. martā devās uz Skolēnu skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkursa „Ceļā uz svētkiem” 2. kārtu Jēkabpilī, kurā piedalījās 57 dalībnieki. Daiļrunātājus vērtēja kompetenta žūrija.   Sintija šajā konkursā  ieguva III pakāpes diplomu.

Sveicu Sintiju ar panākumiem un novēlu, lai  skolā apgūtās izteiksmīgās runas prasmes noder turpmākajās dzīves gaitās.

Skolotāja Silga