Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Mūsu futbolistiem – sudrabs!

Pļaviņu novada ģimnāzijas futbola pulciņa dalībnieku  treniņos atdotie spēki un pavadītais laiks nav bijis  veltīgs, jo mūsu komanda , kuras sastāvā spēlēja  - G. Circins, V. Trokša, R. Freijs, A. Jokums, A. Rāviņš, S. Koreškovs, A. Dravnieks, M.Butāns(Viesīte), R. Jankuns, E. Mickevičs, R. Stumbiņš(Viesīte), R. Prohorovs – 2015.gada Latgales jaunatnes čempionāta telpu futbolā U-13 grupā ir ierindojušies augstajā 2.vietā. Rezultatīvākie spēlētāji mūsu komandā turnīra laikā bija: Rolands Prohorovs – 9 vārti Raivis Stumbiņš  (Viesīte)– 5 vārti Eglons Hārdijs Mickevičs – 2 vārti Raivo Jankuns – 2 vārti

Tveršana

Komandas treneris Imants Siliņš

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu