Mēs starp “Samsung Skola nākotnei” finālistiem

samsung
3. februārī plkst. 16.00 Interneta tiešraidē tika izziņotas desmit „Samsung Skola nākotnei” programmā „Skolotājs 3.0” uzņemtās skolu komandas.
Šogad dalībai „Samsung Skola nākotnei” pieteicās 468 pedagogi no 117 skolām visā Latvijā. 10 spēcīgākās un motivētākās skolu komandas tiks uzņemtas “Samsung Skola Nākotnei” 2015.gada bezmaksas mācību programmā “Skolotājs 3.0”. Piecu mēnešu laikā skolu pedagogi apgūs ne vien tehnoloģiju prasmes, bet arī līderības un pārmaiņu vadības zināšanas. Skolu komandas mentoru vadībā strādās pie pārmaiņu projekta. Projekta noslēgumā viena skola iegūs balvu savai skolai – 10 000 eiro tehnoloģijām.
Samsung Skola nākotnei 2015. gada 10 finālistus nosauca
prof. Mārcis Auziņš, programmas „Skolotājs 3.0” Padomnieku grupas vadītājs, Latvijas Universitātes rektors,
Baiba Rubesa, programmas „Skolotājs 3.0” Padomnieku grupas locekle, bankas “Citadele” padomes locekle,
Baiba Moļņika, programmas „Skolotājs 3.0” Padomnieku grupas locekle, UNESCO Latvijas Nacionālās komitejas ģenerālsekretāre.
Patiess prieks, ka finālā iekļuvušo 10 skolu vidū tika nosaukta mūsu skola – Pļaviņu novada ģimnāzija. Skolas komandā L.Ivanova, I.Ņikiforova, I.Seipule, R.Pole.
Apmācību sākums jau nākamnedēļ Tallinā!
Tiešraides video skatīt: https://www.draugiem.lv/special/skolanakotnei/

Vairāk informācijas šeit