Ceļazīmes februārim

februaris

Ziema ir dvēseles pārdzīvojumu laiks, mēs mācāmies būt harmonijā ar sevi. Mainīt neko nevar, bet ar aizturētu elpu iesākt jaunu- to gan var . Vai arī atkārtot jau zināmo. Pamēģināt, pārliecināties un novērtēt guvumu, paturēt savā rīcības lokā, ja noderējis. Lai mums katram sava ziema- interesanta un sniega baltuma pilna! Šoziem sildīsim emocijas, padzersimies neparasti (glāze ūdens, ko iegūst , izkausējot tīru ledu, palīdz sakārtot domāšanu) un uzrakstīsim kādam vēstuli. Izbaudīsim tumšos un noslēpumainos vakarus, uzaicināsim dvēseli domu ceļojumā, veltīsim mirkli atpūtai, ļausimies austošās dienas apcerei, paskatīsimies spogulī- kad pēdējo reizi satikām sevi? Atvērsimies pasaulei, iekļausimies pasaules ritmos, mācīsimies no dabas, paņemsim spēku no asna, teiksim labu vārdu kaut vai domās. Uzticēsimies intuīcijai, spēcināsim ģimenes saiknes, dziļi ieelposim- gaiss ir prieks, piekļausimies kokam. Lai mums visiem izdodas rast laiku siltai sarunai Sveču dienas pievakarē, atrast savu rīta ritmu un rituālu!

…skolas preses ministrija