Aizkraukles novada sporta skolas kausa izcīņa basketbolā

basketbols-150x150

27.novembrī Aizkraukles ģimnāzijas sporta hallē notika sacensības basketbolā 1996g.dz. un jaunākiem jauniešiem starp novadu skolu komandām, kurās piedalījās Pļaviņu novada ģimnāzijas komanda. Septiņu komandu konkurencē mūsu skolas basketbolisti izcīnīja otro vietu. Apakšgrupā pārliecinoši tika pārspētas Aizkraukles novada ģimnāzijas, Aizkraukles profesionālās vidusskolas, Skrīveru komandas. Fināla spēlē, tiekoties ar I.G.Kokneses vidusskolas komandu, diemžēl veiksmīgāka punktu guvēja bija pretinieku komanda.
Komandā spēlēja : Arnolds Arnītis, Norberts Edijs Mickevičs, Artūrs Saulītis, Gvido Sirmais, Miks Vilkaplāters, Agris Apkalns, Aleksandrs Jermakovs, Mārtiņš Ļaksa, Emīls Lūciņš.
11.decembrī Kokneses sporta hallē norisinājās basketbola kausa izcīņa starp novadu skolu komandām vidējā grupā ( 1999.g.dz. un jaunāki). Pļaviņu novada ģimnāzijas komanda septiņu komandu konkurencē izcīnīja 2.vietu. Fināla spēle pret I.G.Kokneses vidusskolas komandu izvērtās ļoti līdzīga. Pirmā puslaika beigās rezultāts bija par labu pļaviņiešiem, taču otrajā puslaikā precīzāki ar tālmetieniem bija koknesieši, kuri skanot spēles beigu svilpei arī svinēja uzvaru.
Komandā spēlēja: Emīls Lūciņš, Rinalds Paļčevskis, Igors Babaks, Artūrs Mizāns, O.Cielavs, Alvis Krūmiņš, Didzis Bušmanis, Pēteris Golmeisters, Rainers Milsons, Jurģis Siliņš.

Sporta skolotāja V.Brikmane