Studijas ārzemēs

karjeraStudēt ārzemēs ir daudzu jauniešu sapnis.
Mēs dodam ik katram iespēju šo sapni piepildīt.
Study Start jau 9 gadus piedāvā jauniešiem bezmaksas konsultācijas un plašāku informāciju par studiju iespējām Dānijā. Palīdz bez maksas noformēt dokumentus, kā arī veiksmīgi uzsākt studijas un dzīvošanu Dānijā. Studentiem ir iespēja saņemt arī Dānijas valsts stipendiju 750 EUR mēnesī.
Studijas notiek kombinējot teoriju ar praktiskiem uzdevumiem, sniedzot ne tikai teorētiskas iemaņas, bet arī iespēju pielietot teoriju praktiskos uzdevumos, risinot šī brīža aktuālās problēmsituācijas.
Uzņemšanas prasības. Stājoties Dānijas augstskolā iestājeksāmenu nav, tiek vērtēti pēc vidusskolas atzīmēm un angļu valodas testa rezultātiem.
Vērtē motivāciju, nevis atzīmes. Vislielākais uzsvars tiek likts uz jauniešu motivāciju mācīties.
Pieteikšanās. Jāiesniedz šādu dokumenti:
1. Pēdējais atzīmju izraksts no vidusskolas (liecība).
2. Angļu valodas tests.
3. Motivācijas vēstule angļu valodā.
4. On-line pieteikuma anketa.
5. Pases kopija.
Pieteikšanās termiņš. Pieteikšanās studijām notiek ziemā līdz 10 martam.
Kur pieteikties? Study Start ofisā Rīgā, Brīvības ielā 48/50. 508 kab. (Darba laiks 9:00-16:00).
Sīkāk studystart
Visus jautājumus par studijām, pieteikšanos un stipendijām Tev atbildēs mūsu konsultante Baiba: baiba@studystart.lv
Informāciju sagatavoja: karjeras konsultante Inese Rāviņa