Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Olimpiskā diena 2014

olimpiska-diena-logoMūsu skolā par tradīciju kļuvusi piedalīšanās Olimpiskajā dienā, kuru kopš 2008.gada Latvijā organizē Latvijas Olimpiskā komiteja.
Olimpiskā diena 2014 šogad bija īpaša ar to, ka tā tika veltīta vienam sporta veidam- šoreiz handbolam jeb rokasbumbai. Arī turpmāk Olimpisko dienu ietvaros tiks iepazīti konkrēti sporta veidi.
Olimpiskās dienas norise vienmēr sākas ar dalībnieku atklāšanas parādi un Olimpiskā karoga pacelšanu un himnas atskaņošanu. Karoga pacelšana tika uzticēta aktīviem sportistiem un sporta dzīves organizatoriem skolā – Marijai Mičulei un Arnoldam Arnītim no 11.klases.
Tā kā Olimpiskās dienas 2014 moto bija „ Iepazīstieties- mini handbols!”, tad par šīs spēles tradīcijām un tās aktualitāti mūsdienu sporta dzīvē, kā arī olimpisko vērtību – izcilības, draudzības, cieņas popularizēšanai bija ieradušās Jēkabpils Sporta skolas handbola nodaļas audzēknes, Latvijas 98 gadā dzimušo meiteņu jaunatnes izlases dalībnieces, vairākkārtējas Latvijas Jaunatnes čempionāta handbolā uzvarētājas Ieva Lapsa, Gita Kaulakane un Kristiāna Skudra.
Spraigās sacensībās tika noskaidroti Olimpiskās dienas 2014 uzvarētāji :
I vieta – 7.b klase – audzinātāja Vija Miķelsone
II vieta – 2.a klase – audzinātāja Vineta Platgalve
III vieta – 3.b klase – audzinātāja Kristiāna Balode
Veiksmi visiem turpmākajās sacensībās un noteikti tiksimies Olimpiskajā dienā 2015!
Direktores vietniece audzināšanas jomā I.Krastiņa

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu