Ekodiena Pļaviņu novada ģimnāzijā

ekoskolaŠī gada 30.aprīlī mūsu skolā bija Ekodiena, kuras ietvaros tika organizēts Ekoskrējiens – orientēšanās un svinīga Ekoskolu Zaļā karoga pacelšana.
Ekodienas pirmajā daļā – Ekoskrējienā piedalījās visu klašu kolektīvi un to audzinātājas. Klašu kolektīviem un to audzinātājiem bija iespēja apzināt savas pilsētas, savas skolas teritoriju, meklējot dažādus fotopunktus, kā arī bija iespēja sevi pierādīt 5 dažādās papildus aktivitātēs: ekopuzles likšanā uz laiku, ekotēju noteikšanā, zaļā boulinga spēlēšanā, ekodomino likšanā un atkritumu šķirošanā.
Savukārt, Ekodienas otrajā daļā – svinīgā Ekoskolu Zaļā karoga pacelšanā, piedalījās gan skolas skolēni, gan skolotāji, gan darbinieki. Savas uzrunas teica Pļaviņu novada domes priekšsēdētāja Gunta Žilde, bijusī Ekoskolas koordinatore Armanda Lasmane un skolas direktore Rita Pole.
Noslēgumā paziņoti Ekoskrējiena rezultāti:
1.-4.klašu grupā:
1.vietu ieguva 4.b klase (45,5 punkti)
2.vietu ieguva 2.b klase (44 punkti)
3.vietu ieguva 1.a klase ( 41 punkts).
5.-12.klašu grupā:
1.vietu ieguva 11.klase (92 punkti)
2.vietu ieguva 8.a klase ( 76 punkti)
3. vietu ieguva 9.a klase (74 punkti).
Svinīgajā pasākuma noslēgumā viss skolas kolektīvs un ciemiņi dziedāja skolas himnu.
Liels paldies tām komandām, kuras īpaši bija padomājušas par savas komandas noformējumu!

Gints Kapteinis, Ekoskolas dalībnieks