Konkurss „Erudīts” 3.-4.klasēm

Erudīts, Pļaviņu novada ģimnāzija 7.marta pēcpusdienā 8 komandas no 3.- 4. klasēm piedalījās konkursā „Erudīts”. Konkursā skolēni parādīja savas zināšanas dažādās jomās. Komandas veidoja vizītkartes un domāja komandas devīzi, pildīja testu, lika puzles, risināja „āķīgus” uzdevumus matemātikā, parādīja savas zināšanas mūzikā, no piedāvātajiem materiāliem veidoja ziedošos koka zarus,  sacentās jautrā stafetē. Skolēni ar lielu aizrautību sacentās visās konkursa kārtās. Konkursā „Erudīts” 3.-4. klasēm pirmo vietu ieguva 4.a klases komanda „Spicie gudrīši” (41,5 punkti), 2.vietā – 4.b klases komanda „Stilīgās pūces”( 40,5 punkti), 3. vietā – 3.a klases komanda „Asie prātiņi”(38,5 punkti). Uzvarētāji saņēma nelielas balvas un atzinības rakstus. Visu komandu dalībnieki konkursa noslēgumā saņēma saldas mierinājuma balvas. Paldies sākumskolas skolotājiem Ilonai Lazdai, Ingai Baginskai, Inetai Reiterei, Gintam Balodim, Sarmītei Melderei, Kristiānai Balodei, Ivetai Kupčai un Vinetai Platgalvei par ieguldīto darbu konkursa sagatavošanā un vadīšanā.

Sākumskolas skolotāja S.Fišmeistare