„Erudīts” 6. – 7. klasēm

5.februārī septiņas 6. un 7. klašu komandas piedalījās ikgadējā konkursā „Erudīts”. 1.kārtā skolēni individuāli veica testu, no 40 iespējamajiem punktiem komandas ieguva no 20 līdz 33 punktiem.
Aizraujoša un interesanta cīņa starp komandām norisinājās 2.kārtā, atbildot uz jautājumiem sešās dažādās tēmās (dabaszinības, latviešu valoda un literatūra, matemātika, sports, kultūra un Pļaviņas).
Kopvērtējumā 3.vietu (41 punkts) ieguva 6.a klases komanda „Gudrītes Zubrītes”, 2.vietu (45 punkti) izcīnīja 7.b klases komanda „Moto Moto”, bet 1.vietu (50 punkti)
ieguva 6.b klases komanda „Nākotnes biznesmenes”.
Pateicību par piedalīšanos saņēma komandas – „Jautrīši”(7.b), „Bez slidām” (6.b), „Strīpainās bultas”(7.a) un „Gudrās pūces”(6.a).
Paldies komandām „Nākotnes biznesmenes”, „Moto Moto” un „Gudrītes Zubrītes” par komandas vizuālo noformējumu!
Paldies komandām par asprātīgajiem un uzmundrinošajiem moto!
Uzvarētāju komandas moto „Mācies tagad un pārsteidz citus ar savām zināšanām!” un skolas izglītības ministrija aicina lielus un mazus apgūt jaunas zināšanas ik dienu!