Absolventu kauss

No 27.- 31. janvārim PNĢ sporta zālē notika skolotāja A. Grīvnieka kausa izcīņas turnīrs basketbola 100 soda metienos. Turnīrā piedalījās abās grupās ( vīru un dāmu) 50 skolas esošie un absolvējušie audzēkņi. Finālā kausu izcīnīja sesto gadu pēc kārtas Edgars Arnītis ar 73 iemestajiem punktiem, otrā vieta Kasparam Kokinam 71 punkts, trešā vieta Aleksandram Jermakovam 68 punkti.
Dāmu konkurencē 1. Vieta Aritai Lukss 76 punkti, 2. vieta Ilonai Višņakovai 39 punkti, 3. vieta Viktorijai Pavļivai 31 punkts.
1. februārī notika 38.”Absolventu kauss” basketbolā. Dalību ņēma 3 komandas .
Komandas spēlēja katra ar katru pēc apļa sistēmas. Turnīram finišējot visām trim komandām bija viena uzvara un viens zaudējums, tāpēc vietu sadalījums tika noteikts pēc labākās iemesto grozu starpības.
1. vieta „Piecpadsmit Ā” ( Edgars Arnītis, Dāvis Savičs, Mārcis Rūtiņš, Arvis Stučka, Krišs Knodze, Kalvis Ozoliņš, Emīls Balodis)
2. vieta „Vidusskola un kaut kas” ( Norberts Mickevičs, Arnolds Arnītis, Gints Zīle, Kaspars Lotuhovs, Deins Kaņepējs, Vladislavs Parfjonovs. Edvīns Dravnieks)
3. vieta „Zem 1.80” ( Rolands Klušs, Gatis Reiters, Ģirts Reiters, Jānis Priecums, Mārtiņš Kivičs, Dairis Zālītis, Oskars Liepiņš)
Spēle Veterāni pret vidusskolu beidzās ar draudzīgu neizšķirtu 32:32.

Veterānu komandas sastāvs:
A.Arnītis, G.Peņģerots, A.Tilhens, M.Šuļenoks, Z.Ozoliņš, J.Rūtiņš, E.Kalnriekstiņš, J.Reiters.