Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

2012./2013.m.g. 12. klašu absolventu gaitas

12. klašu izlaidums2012./2013.m.g. 12. klašu absolventu gaitas pāris mēnešus pēc ģimnāzijas absolvēšanas

12.a klase

Artūrs Buševics – Jēkabpils Agrobiznesa koledža, studiju programma “Datortīklu administrators”
Edvīns Dravnieks – Jēkabpils Agrobiznesa koledža, studiju programma “Mārketings un inovācijas”
Krists Esiņš – Latvijas universitāte, Vēstures un filozofijas fakultāte (vēsture)
Žanete Felsa – Latvijas universitāte Sociālo zinātņu fakultāte, Komunikāciju programma – multimēdiju producēšana
Elizabete Feoktistova – Rīgas Valsts Tehnikums, Dzelzceļa transporta pārvadājumu organizācijas un kustības drošības tehniķis
Viktorija Grugule – strādā Maximā
Elīna Ieva Ivbule – Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, fizioterapeits
Henrijs Knodze – Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža, programma “Ugunsdrošība un ugunsdzēsība”
Vladimirs Petkuns – Jēkabpils Agrobiznesa koledža, studiju programma “Datortīklu administrators”
Renāts Tirziņš – Latvijas Valsts Mākslas akadēmija, iestājeksāmenu sagatavošanas grupa
Edgars Vībāns – strādā SIA “CRG Būve”
Oskars Zeics – strādā Latvijas dzelzceļā

12.b klase

Alise Bērziņa – Ventspils augstskola, Tulkošanas studiju fakultāte, Tulkošana
Kristaps Blitsons – Rīgas Stradiņa universitāte, Rehabilitācijas fakultāte, Fizioterapija
Kristers Gredzens – Rīgas Tehniskā universitāte, Transporta un mašīnzinību fakultātes Aeronautikas institūts, Aviācijas transports;
Dāvis Ieviņš –
Henrijs Jaudzems – Rīgas Tehniskā universitāte, Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte, Enerģētika un elektrotehnika
Jevgenijs Jurkevičs – Rīgas Tehniskā universitāte, Transporta un mašīnzinību fakultātes Aeronautikas institūts, Transporta sistēmu inženierija un Aviācijas transports
Kaspars Lapa – Dienviddānijas universitāte, Izklaides industrijas producēšana, Datorspēļu izstrāde
Sergejs Nikaļuks – Vidzemes augstskola, Sociālo zinātņu fakultāte, Politoloģija
Viktorija Pereca – Rīgas Stradiņa universitāte, Māszinību fakultāte, Māszinības
Zane Priede – Latvijas Univesitāte, Juridiskā fakultāte, Tiesību zinātnes
Elvis Rubīns – Rīgas Stradiņa universitāte, Farmācijas fakultāte, Farmācija
Andrejs Sīmanis – Jēkabpils Agrobiznesa koledža, Informācijas tehnoloģiju nodaļa, Datorsistēmu un datortīklu administrēšana
Monta Štālberga –
Sigita Zablocka – Rīgas Tehniskā universitāte, Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte, Datorsistēmas
Mareks Zenfs – Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža, Ugunsdrošība un civilā aizsardzība

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu