3. – 4. klašu konkursā “Erudīts”

Erudīts, 3.-4. klasei, 2013 2.maija pēcpusdienā sākumskolas 3. – 4.klašu skolēniem norisinājās konkurss „Erudīts”. Konkursā piedalījās 8 komandas. Tas norisinājās vairākās kārtās: komandas vizītkarte un devīze, tests, konstruēšanas konkurss, matemātisko zināšanu pārbaude, skolas vēstures konkurss, jautrā stafete.

Skolēni ar lielu aizrautību piedalījās visās konkursa kārtās. Par to liecina arī konkursa rezultāti. Tikai ar pus punkta pārsvaru uzvarēja 4.b klases „Gudrās pūces” aiz sevis atstājot 3.b klases „Melnos ērgļus”. 3. vietā – 4.b klases „Gudrie vāverēni”, bet atzinība – 3.b „Gudrajiem kaķiem”. Uzvarētāji saņēma nelielas balvas un atzinības rakstus.
Visu komandu dalībnieki konkursa noslēgumā saņēma saldas mierinājuma balvas.

Paldies sākumskolas skolotājiem Ingai Baginskai, Inetai Reiterei, Gintam Balodim, Sarmītei Melderei, Kristiānai Balodei, Sandrai Fišmeistarei, Ivetai Kupčai un Vinetai Platgalvei par ieguldīto darbu konkursa sagatavošanā un vadīšanā.

Sākumskolas metodiskās komisijas vadītāja Ilona Lazda