Noslēdzies skolas hokeja turnīrs

hokejs Noslēdzies skolas hokeja turnīrs, kurā piedalījās 13 komandas.
Komandas sākotnēji tika sadalītas A un B grupās, lai noskaidrotu 2 labākās komandas katrā grupā.

Grupu turnīra rezultāti

A grupa

B grupa

Pusfinālā no A grupas iekļuva komandas “Skolotāji” un “Mās nu Praiļīm”, no B grupas – “Haizivis” un “Es, Druva un Vībāns”.
Pusfinālā “Mās nū Praiļīm” 4:1 “Haizivis”, “Skolotāji” 7:3 “Es, Druva un Vībāns”.

Spēlē par 3. vietu “Es, Druva un Vībāns” ar rezultātu 3:2 pārspēja “Haizivis”. Finālā “Mās nū Praiļīm” ar tādu pašu rezultātu – 3:2 – uzvarēja komandu “Skolotāji”.
Tādējādi skolas hokeja turnīrā 1.vieta – Mās nū Praiļīm (Henrijs Jaudzems, Mareks Zenfs, Dāvis Ieviņš),
2.vieta – Skolotāji (VladimirsSamohins, Gints Balodis, Jānis Eiduks, Imants Kravalis).
3.vieta – Es, Druva un Vībāns (Henrijs Knodze, Edvīns Dravnieks, Edgars Vībāns).