37. Absolventu kausa izcīņā

37. Absolventu kauss, Pļaviņu novada ģimnāzija 2. februārī notika Pļaviņu ģimnāzijas 37. Absolventu kausa izcīņa basketbolā. Kausa izcīņā piedalījās divas absolventu un abiturientu komanda, kuras spraigās cīņas izspēlēja turnīru.

Kausu izcīnīja absolventu komanda – „Lieliskais piecienieks” (Oskars Liepiņš, Jānis Jaudzems, Guntis Džeriņš, Ervīns Bebris un Andrejs Soņecs), 2. vieta – abiturientiem „Vidusskola” (Edvīns Dravnieks, Kristaps Blitsons, Henrijs Knodze, Henrijs Jaudzems, Norberts Edijs Mickevičs un Kaspars Lotuhovs), 3.vieta – absolventiem „Zem metrs 80” (Ģirts Reiters, Gatis Reiters, Rolands Klušs, Jānis Priecums, Dairis Zālītis un Ojārs Driķis).

Tradicionāli tika izspēlēta senioru un 2013.gada absolventu – komanda „Vidusskola” spēle, kurā ar rezultātu 60:44 uzvarēja „seni” Pļaviņu vidusskolas bijušie audzēkņi – Edgars Kalnriekstiņš, Jānis Reiters, Gatis Peņģerots, Jānis Bergmanis, Aigars Lukss un Māris Šuļenoks.

Turnīra nedēļā notika A. Grīvnieka kausa izcīņas 100 basketbola soda metienos, kur finālā piedalījās 6 labākie. Puišiem tie bija Kaspars Lotuhovs, Edgars Arnītis, Henrijs Jaudzems, Jānis Jaudzems, Norberts Mickevičs, Andrejs Soņecs. Meitenēm/jaunietēm – Arita Lukss, Baiba Matuka, Viktorija Pereca, Lelde Maškova, Alise Bērziņa, Laura Kalniņa. Finālā uzvarēja – Edgars Arnītis (jau 5. gadu pēc kārtas) un Arita Lukss.

Sacensību uzvarētājus ar diplomiem apbalvoja Pļaviņu novada ģimnāzijās direktors Vladimirs Samohins, Abolventu kausu 37. turnīra uzvarētājiem pasniedza Pļaviņu novada domes priekšsēdētājas 1. vietnieks Ainārs Arnītis.

Turnīra tabula

Fotoieskats: