Jaunsargu sacensību šaušanā rezultāti

Jaunsargu sacensības šaušanā16. un 17. janvārī notika 510. jaunsargu vienības atklātās sacensības šaušanā ar mazkalibra ieročiem.

Jaunākajā grupā meitenēm vislabāk veicās un 1. vietu ieguva Līva Kārkliņa (21 punkts), 2. vieta – Madarai Bogdanovai (20 punkti), 3. vieta – Simonai Līnai Grundšteinai (17 punkti).

Jaunākajā grupā zēniem 1. vieta – Oļegam Kristam (37 punkti), 2. vieta – Jurim Ernestam Brūniņam (36 punkti), 3. vieta – Ritvaram Vībānam (35 punkti).

Vecākajā grupā zēniem 1. vieta – Artūram Buševicam (43 punkti), 2. vieta – Dinam Arbeiteram (36 punkti), 3. vieta – Artūram Saulītim (28 punkti).

Skolotāju un tehnisko darbinieku vērtējumā 1. vieta Margaritai Gekišai (47 punkti), 2. vieta – Vladimiram Samohinam (45 punkti), 3. vieta – Silgai Stučkai (44 punkti).

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu