Saņemti skolas Pateicības raksti, 1.semestri noslēdzot

Pļaviņu novada ģimnāzijaI.Seipule, direktora vietniece izglītības jomā

Ir aizritējis 2012./2013. mācību gada 1. semestris, kas mūsu skolā ir bijis aktīvs un darbīgs laiks. Ar gandarījumu varu atzīmēt, ka daudzi skolēni, neatlaidīgi un čakli strādādami, ir varējuši noslēgt pirmo semestri ar patiešām augstiem rezultātiem mācību darbā.

Pie Ziemassvētku eglītes jau tradicionāli tika apbalvoti visi tie skolēni, kuru vidējie mācību sasniegumu vērtējumi ir “8″ un vairāk balles (no 4. – 12.klasei) vai arī iegūti augsti aprakstošie vērtējumi (1. – 3.klasei).

Pļaviņu novada ģimnāzijas Pateicības rakstus par augstiem sasniegumiem mācību darbā 2012./2013.mācību gada 1.semestrī saņēma 63 skolēni:

1.a klase: Kristīne Cielava, Nikola Gasperoviča, Adriāna Misiņa, Ralfs Striķis, Annija Vīksna
1.b klase: Ieva Ambaine, Una Bērziņa, Laila Bicāla, Linards Lukss
2.a klase: Mikus Briežkalns, Una Ivanova, Eiriks Kalnriekstiņš, Viktorija Kameņeckiha, Sabīne Lasmane, Anastasija Trifanova
2.b klase: Evelīna Tēraude, Nora Svikliņa
2.e klase: Mikuss Krēbs, Edīte Visocka
3.a klase: Ralfs Maikls Pitjukevičs, Andis Daugavietis, Evelīna Paula Ķerķe, Elīza Luksa, Beāte Skrabutena
4.a klase: Viviāna Nikaļuka, Guna Elīte
4.b klase: Krista Priede, Sonora Balode, Lelde Pitjukeviča

5.a klase: Betija Beāte Damberga, Kaspars Polgins, Karīna Davidova
5.b klase: Laine Liepiņa, Enia Kaņepēja, Beāte Kaņepēja
5.e klase: Evija Mahliņeca
6.a klase: Dmitry Samul, Marta Kupča, Rēzija Līna Upeniece, Samanta Djubina, Annija Bērziņa
6.b klase: Violeta Adamoviča, Vineta Cukanova
7.b klase: Arina Deņisova
8.a klase: Sigita Gavare
8.b klase: Liene Lakstīgala, Diāna Pauniņa, Diāna Bariņa
8.e klase: Krista Dūmiņa, Elīna Mahliņeca

9.a klase: Ieva Skrabutena, Diāna Polgina
9.b klase: Miks Vilkaplāters
9.e klase: Jogita Kiseļeva
10. klase: Estere Fedosejeva
11. klase: Līga Āboliņa, Laura Kalniņa, Dagnija Kiseļeva, Guna Pujāte, Katrīna Bērziņa
12.b klase: Viktorija Pereca, Henrijs Jaudzems, Kristaps Blitsons

Kopā 13 skolēni saņēma Pateicības rakstus arī par apzinīgu uzticētā sabiedriskā pienākuma veikšanu: Anželika Žukova (3.b), Viktorija Vīksna (5.a), Beāte Kaņepēja (5.b), Alīna Kačkāne (6.a), Letīcija Janoviča (6.b), Rainers Milsons (7.a), Linda Misjūna (7.b), Zita Reinholde (8.a), Antons Hermanis (8.b), Jegors Zaharcovs (9.b), Līga Āboliņa (11.), Mareks Zenfs (12.b).

Paldies visiem par ieguldīto darbu!
Lai arī 2012./2013. mācību gada 2.semestris ir veiksmīgs, radošs un interesants!