Makulatūras vākšanas konkurss „Tīrai Latvijai!”

Tīrai Latvijai!„Zaļā josta” sadarbībā ar SIA „Papīrfabrika „Līgatne””, AS „Latvijas valsts meži” un Valsts izglītības satura centru aicina Latvijas pirmsskolas, vispārējās un profesionālās izglītības iestādes iesaistīties makulatūras vākšanas konkursā „Tīrai Latvijai!”, mācību gada ietvaros vācot makulatūru un sacenšoties ar citām Latvijas izglītības iestādēm savāktajā makulatūras apjomā. Konkursa ietvaros noteiksim Latvijas zaļāko novadu un pilsētu, kura izglītības iestāde savāks un konkursa ietvaros pārstrādei nodos visvairāk makulatūras – papīru, žurnālus un kartona izstrādājumus.

Šajā konkursā esam pieteikušies arī mēs – Pļaviņu novada ģimnāzijas kolektīvs. Makulatūras vākšana notiks pēc ziemas brīvlaika – janvārī.

Informāciju sagatavoja EKO padomes locekle – skolotāja Ilona Lazda