26. septembris – Sens tik sens ir tas laiks

Senioru diena – klase ierodas skolā saģērbušies, ievērojot dienas tēmu – cilvēki cienījamā vecumā un pārvietojas pa skolu arī atbilstoši tēlam.

• plkst. 8.00 – 8.15 Pulcēšanās pie skolas ārdurvīm, kopbilde, veselības pārbaude.
• plkst. 9.10 – 9.20 Rokdarbu mirklis (katram ir jāatrod nodarbe – adīšana, tamborēšana, krustvārdu mīklu minēšana.) (kabinetā, kurā notiks 2.st.)
• plkst.10.00 – 10.10 Kārtības nodrošināšana “Kad mēs augām – tā nebija…’’ (Desmitie dežūrē un aizrāda par trokšņošanu, izaicinošu, modernu apģērbu, krāsotām lūpām, pārīšiem…u.t.t.)
• plkst. 10.50 – 11.00 Bibliotēkas apmeklējums, jaunākās preses lasīšana, apspriešana, tējas dzeršana.
• Pēc stundām – Brīvprātīgais darbiņš sadarbībā ar Pļaviņu sociālo centru vai kādu citu iestādi vai organizāciju.