Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Ata Kronvalda Draudzīgā aicinājuma fonda apkopots Latvijas skolu reitings

Ata Kronvalda fonds Raksts no www.staburags.lv

Lai novērtētu izglītības līmeni Latvijas skolās, Ata Kronvalda Draudzīgā aicinājuma fonds apkopojis jaunākos Latvijas skolu reitingus 2011./2012. mācību gadā. 11. vietu mazo skolu grupā šogad ieguvusi Valles vidusskola.

Vērtētas skolas, kuru skolēni mācību gadā ieguvuši apbalvojumus mācību priekšmetu valsts, atklātajās un starptautiskajās olimpiādēs un skolēnu zinātnisko darbu konferencēs.

Kā “Staburagu” informēja fonda pārstāve, reitings veidots pēc Izglītības un zinātnes ministrijas sniegtajām ziņām. Vienādu punktu skaitu var saņemt vairākas skolas.

Lielo skolu kategorijā apkopoti 100 skolu rezultāti, un pirmajā vietā, tāpat kā pērn, ir Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, bet mazo izglītības iestāžu kategorijā 96 skolu vidū pirmo vietu ieguvusi Daugavpils Saskaņas pamatskola.
No Aizkraukles reģiona skolu reitingā augstāko vietu ieguvusi Valles vidusskola, kura mazo skolu grupā ir 11. Šajā pašā grupā 21. vietā ir Aizkraukles 1. vidusskola, bet 36. vietā — Aizkraukles pilsētas sākumskola (vienāds punktu skaits ir daudzām skolām).

Lielo skolu grupā 31. vietā ir Pļaviņu novada ģimnāzija, 73. vietā — Aizkraukles novada ģimnāzija, 88. — Andreja Upīša Skrīveru vidusskola, 89. vietā — Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola.

“Tas, protams, ir patīkams pārsteigums. Par sasniegtajiem rezultātiem jāsaka paldies gan skolotājiem, gan skolēniem, kuri šogad veiksmīgi startēja gan mācību olimpiādēs, gan labi aizstāvēja zinātniski pētnieciskos darbus,” saka Valles vidusskolas direktors Česlavs Batņa.

Vairāk informācija par Ata Kronovalda Draudzīgā aicinājumu fondu un reitingu – www.atakronvaldafonds.lv/.

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu