LU Ekonomikas un vadības fakultātē Info dienas 15.martā

Pļaviņu novada ģimnāzija atbalsta EVF Katru gadu LU Ekonomikas un vadības fakultāte rīko Atvērto durvju dienu vidusskolēniem, kurā viņi var iepazīties ar universitāti un tās piedāvātajām iespējām.

Tās laikā vidusskolēniem būs iespēja ne tikai iepazīt fakultāti, tās telpas, studentus un pasniedzējus, bet arī interaktīvā veidā, apmeklējot īpaši izstrādātas mini-lekcijas, gūt labāku priekšstatu par EVF piedāvātajām studiju programmām.

Lekciju laikā vidusskolēni varēs iepazīties ar to, ko dažādas studiju programmas praktiski piedāvā un ko nozīmē studēt šajās programmās. Lekciju plāns veidots tā, ka vienlaikus paralēli notiks 3 dažādas lekcijas, un apmeklētāji paši varēs izvēlēties, kuras no tām ir saistošas, brīvi tās kombinējot.

Vairāk informācijas šeit.