“Jaunie vides reportieri”

Jaunie vides reportieri Ikvienam Jaunajam vides reportieram ir iespēja reģistrēties starptautiskajā YRE (Young reporters for the environment) mājaslapā, lai sazinātos ar dalībniekiem no citām valstīm, publicētu savus projektus un iepazītos ar citu darbiem.

Lai reģistrētos, jādodas uz šo saiti: http://yre-connect.com/join/

Vides izglītības fonda programma „Jaunie vides reportieri” paredzēta jauniešiem vecumā no 12-21 gada, kuriem interesē vide, žurnālistika, vides problemātiku pētniecība un šo jautājumu aktualizēšana sabiedrībā. Katru gadu Jaunajiem vides reportieriem ir iespēja piedalīties nacionālajā un starptautiskajā konkursā. Šogad pieteikumi par dalību konkursā tiek gaidīti līdz 31.martam.

Starptautiskā mājaslapā www.youngreporters.com izveidota ar mērķi tuvināt dalībvalstu jaunos reportierus, palīdzēt iepazīties un dalīties savā pieredzē.

Vairāk informācijas šeit.

Komentēt