Absolventu kausa un A. Grīvnieka kausa rezultāti

A. Grīvnieka kauss. Absolventu kauss. Pļaviņu novada ģimnāzija No 1. līdz 3. febuārim risinājās A. Grīvnieka kausa izcīņas turnīrs basketbola soda metienos.

Priekšsacīkstēs vislabāk veicās Edgaram Arnītim (Biznesa augstskola “Turība”) – 74 precīzi raidījumi, Kasparam Lotuhovam (10.kl.) – 71, Arvim Stučkam (LU) – 71. Ļoti tuvu bija arī Henrijs Knodze (11.a) – 70, Sandris Ludbergs () – 67, Norberts Mickevičs (9.b) – 64, Vladislavs Parfjonovs (9.b) – 57, Artūrs Saulītis (9.a) – 52, Deins Kaņepējs (10.) – 50, Artis Miķelsons (LU) – 50.

Finālā ar 76 precīziem metieniem kausu izcīnīja Edgars Arnītis, nu jau ceturto gadu pēc kārtas. 2. vieta – Sandrim Ludbergam (69), 3. vieta – Kasparam Lotuhovam (68). Apsveicam!

4. februārī notika 36. Absolventu kausa izcīņa basketbolā ģimnāzistu un absolventu komandām.

7 komandu konkurencē ceļojošo kausu un 1. vietu izcīnīja komanda “Aiviekstes krasts”, uzvarot visās 6 spēlēs. Komandas sastāvā – Uldis Bondarevs, Artūrs Jermakovs, Guntis Džeriņš, Jānis Ozoliņš, Aigars Bērziņš.
2. vieta – komandai “Kur ta bez mums” (Gatis Reiters, Jānis Ķuze, Rolands Klušs, Ģirts Reiters, Jānis Priecums, Mārtiņš Ķivičs), 3. vieta – komandai “BK Klintaine” (Edgars Arnītis, Krišs Knodze, Māris Mičulis, Jānis Mičulis, Ģirts Arnītis, Nauris Eglītis, Kalvis Ozoliņš).

Paldies visiem turnīru dalībniekiem! Veiksmes nākamajā gadā !