Pateicības raksti skolēniem 1. semestrī

Pļaviņu novada ģimnāzija Ir noslēdzies 2011./2012.mācību gada 1.semestris. Paldies ikvienam, kurš ir cītīgi mācījies atbilstoši savām spējām un pēc labākās sirdsapziņas, mācību procesā ieguldot regulāru un apzinīgu darbu. Paldies arī visiem skolotājiem un skolēnu vecākiem par sniegto atbalstu skolas mērķu īstenošanā.

Pie skolas Ziemassvētku eglītes tradicionāli tika godināti tie audzēkņi, kuru mācību sasniegumi ir bijuši patiešām augstā līmenī (“8” un vairāk balles no 4.-12.klasei vai aprakstoši un balles no 2.–3.klasei, vai aprakstoši 1.klasē). Pļaviņu novada ģimnāzijas Pateicības rakstus un nelielas atzinības veltes, ko svinīgi pasniedza skolas direktors Vladimirs Samohins, saņēma šādi mūsu skolas skolēni:

1.a Una Ivanova, Eiriks Kalnriekstiņš, Gvido Eizāns, Anastasija Trifanova, Mikus Briežkalns
1.b Evelīna Tēraude
2.a Anna Esiņa, Lauris Gābers, Aivis Jokums, Kristaps Ostrovskis
2.b Andis Daugavietis, Beāte Skrabutena, Elīza Luksa
3.a Guna Elīte, Viviāna Nikaļuka, Una Vīksna
3.b Sonora Balode, Filips Fedosejevs, Raivo Jankuns, Amanda Ķirse, Evija Miltiņa, Lelde Pitjukeviča, Krista Priede
3.e Līva Čepule, Kristaps Kuciņš
4.a Betija Beāte Damberga, Karīna Davidova, Lineta Lauva, Kaspars Polgins, Viktorija Vīksna
4.b Aleksa Dauškane, Beāte Kaņepēja, Enia Kaņepēja, Anete Kapteine, Līva Kārkliņa, Laine Liepiņa
4.e Evija Mahliņeca

5.a Marta Kupča, Samanta Djubina, Rēzija Līna Upeniece, Annija Bērziņa
5.b Violeta Adamoviča, Vineta Cukanova
6.b Arina Deņisova
7.a Sigita Gavare
7.b Diāna Pauniņa, Liene Lakstīgala, Diāna Bariņa
7.e Elīna Mahliņeca, Krista Dūmiņa
8.a Ildze Vīksna, Ieva Skrabutena, Diāna Polgina
8.b Miks Vilkaplāters
8.e Jogita Kiseļeva
9.a Estere Fedosejeva, Sintija Silagaile

10. Līga Āboliņa, Guna Pujāte, Laura Kalniņa, Katrīna Bērziņa, Dagnija Kiseļeva
11.b Henrijs Jaudzems, Kristaps Blitsons
12.a Linda Gregersone, Signe Grūbe
12.b Diāna Valdemāre, Karīna Zagorska, Lorena Višņakova, Jogita Kupča, Toms Cišs, Elvijs Zālītis

Vēlu, lai arī Jaunais gads ir bagāts ar darbīgām dienām un labiem darbiem! Lai labi mācīties un būt aktīvam sabiedriskajā dzīvē mūsu skolā kļūtu arvien modernāk un prestižāk!

Lai mums visiem veicas!

Ilze Seipule, direktora vietniece izglītības jomā mācību darbā