Basketbola sacensībās

Novembrī un decembrī notika Aizkraukles novada sporta skolas kausa izcīņas sacensības basketbolā. 24.novembrī Aizkraukles ģimnāzijas sporta zālē spēkiem mērojās skolu viduskolas komandas.
Pļaviņu novada ģimnāzijas vidusskolas komanda, kurā startēja Henrijs Knodze, Kristaps Blitsons, Edvīns Dravnieks, Henrijs Jaudzems, Mareks Zenfs, Kaspars Lotuhovs, Norberts Edijs Mickevičs, Vladislavs Parfjonovs, Artūrs Saulītis, Gvido Sirmais sacensībās izcīnīja 3. vietu. Pirmajā spēlē tika pieveikta Kokneses vidusskolas komanda, bet zaudējumi tika piedzīvoti spēlēs pret Skrīveru vsk. komandu un Aizkraukles ģimnāzijas basketbola komandu.

8.decembrī Kokneses vidusskolas sporta zālē notika Aizkraukles novada sporta skolas kausa izcīņas sacensības basketbolā pamatskolām. Sacensībās piedalījās septiņu skolu zēnu komandas.
Pļaviņu novada ģimnāziijas pamatskolas komanda pārliecinoši uzvarot četrās spēlēs izcīnīja 1.vietu un sacensību kausu. Komandā spēlēja Arnolds Arnītis, Staņislavs Molčanovs, Vladislavs Parfjonovs, Norberts Edijs Mickevičs, Artūrs Saulītis, Gvido Sirmais, Miks Vilkaplāters.